Zakładanie i rejestracja spółek

Zakładanie i rejestracja spółek

Proces założenia firmy nie należy do najłatwiejszych. O ile w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej procedury nie jawią się jako nadmierne skomplikowane, o tyle założenie spółki to może być za trudne.  Pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej w formie spółki obejmuje przygotowanie, wypełnianie oraz wysyłanie kompleksowej dokumentacji i zgłoszenie nowego podmiotu do odpowiednich urzędów. Umowa zawarcia spółki może zostać zawarta u notariusza i wówczas przesyłamy ją wraz z załącznikami do KRS. Istnieje jeszcze druga opcja : założenie spółki w formie elektronicznej ,bez udziału notariusza. Jest to opcja bardziej ekonomiczna .Rejestracja takiej spółki trwa krócej.(szybciej zostają nadane nr KRS,NIP,regon). Polecamy,jeżeli klientowi zależy na czasie.

Rejestracja spółki odbywa się w ciągu jednego dnia.

Zakładanie spółki

Pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej osób fizycznych

Powołanie do życia jednoosobowej działalności gospodarczej wymaga nie tylko odwagi, lecz przede wszystkim wiedzy i konkretnego planu działania. El-ksiegowosc.pl oferuje wsparcie dla nowych przedsiębiorców. Jeśli planujesz założyć firmę i nie wiesz, od czego zacząć, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. El-ksiegowosc.pl poprowadzi klienta przez wszystkie etapy rejestracji JDG i wyboru właściwej formy opodatkowania.

Rejestracja do ZUS i US

Dzięki wiedzy specjalistów z El-ksiegowosc.pl, szybko i sprawnie przejdziesz przez proces rejestracji w ZUS i Urzędzie Skarbowym. Pomożemy wypełnić i dostarczymy wszelkie formularze. Specyfika działalności każdej firmy wymaga podania innych informacji. Zadbamy o to, aby rejestracja do ZUS i rejestracja do US w przypadku Twojej firmy przebiegła sprawnie i w pełnej zgodności z prawem.

Pozostałe usługi z naszej oferty